warchild

WAR CHILD SVERIGE

 

 

BESÖKS- OCH POSTADRESS

Stora Nygatan 45
11127 Stockholm
info@warchild.se

 

MANAGING DIRECTOR

Peter Brune
+46 722 530 082
peter.brune@warchild.se

HEAD OF NATIONAL PROGRAMMES

Ranjani Srinivasan
+46 733 261 467
ranjani.srinivasan@warchild.se

COMMUNICATIONS MANAGER

Linnea Åberg
+46 763 940 200
linnea.aberg@warchild.se

SENIOR ADVISOR COMMUNICATION & FUNDRAISING

Nanda Jansson
+46 763 103 520
nanda.jansson@warchild.se

BUSINESS COLLABORATIONS

Jolande Svensson-Klijn
+46 738 522 414
jolande.svensson-klijn@warchild.se

GRANT MANAGER

Stephen O’Donnell
+46 729 40 57 691
stephen.odonnell@warchild.se

PROJECT OFFICER

My Ahlkvist
my.ahlkvist@warchild.se

PRODUCTION MANAGER

Andrina Linnell
andrina.linnell@warchild.se

MENTOR CO-ORDINATOR

Åsa Tysén
asa.tysen@warchild.se

SENIOR FINANCE ADVISOR

Errold Söderberg
errold.soderberg@warchild.se

INTERN

Maël Hanon
mael.hanon@warchild.se

INTERN

Ellen Lindahl
+46 760 252 825
ellen.lindahl@warchild.se

INTERN

Sofie Holmström
+46 704 599 792 
sofie.holmstom@warchild.se

___________________

 

WAR CHILDS STYRELSE

Nisha Besara ordförande, Jenny Crafoord sekreterare, Peter Hellgren ledamot, 
Anna Frick ledamot, Haris Agic ledamot,
Angelica Månsson Gerde suppleant, James Andersson suppleant

 

 

Har du en idé om ett samarbete, en fråga eller vill du veta mer om War Childs arbete i världen? Välkommen att kontakta oss. Fyll i formuläret nedan så återkommer vi.

  • * obligatoriska fält
  •  
Laddar..