warchild

WAR CHILD SVERIGE

 

 

BESÖKS- OCH POSTADRESS

Stora Nygatan 45
11127 Stockholm
info@warchild.se

 

MANAGING DIRECTOR

Peter Brune
+46 722 530 082
peter.brune@warchild.se

HEAD OF NATIONAL PROGRAMMES

Embla Kullberg
+46 762 844 228
embla.kullberg@warchild.se

COMMUNICATIONS MANAGER

Linnea Åberg
+46 763 940 200
linnea.aberg@warchild.se

SENIOR ADVISOR COMMUNICATION & FUNDRAISING

Nanda Jansson
+46 763 103 520
nanda.jansson@warchild.se

BUSINESS COLLABORATIONS

Jolande Svensson-Klijn
+46 738 522 414
jolande.svensson-klijn@warchild.se

GRANT MANAGER

Stephen O’Donnell
+46 729 40 57 691
stephen.odonnell@warchild.se

PROJECT OFFICER

My Ahlkvist
my.ahlkvist@warchild.se

PRODUCTION MANAGER

Andrina Linnell
andrina.linnell@warchild.se

MENTOR CO-ORDINATOR

Åsa Tysén
asa.tysen@warchild.se

SENIOR FINANCE ADVISOR

Errold Söderberg
errold.soderberg@warchild.se

INTERN

Maël Hanon
mael.hanon@warchild.se

INTERN

Rowena Blythe
rowena.blythe@warchild.se

___________________

 

WAR CHILDS STYRELSE

Nisha Besara ordförande, Jenny Crafoord ledamot, Peter Hellgren ledamot, Angelica Månsson Gerde ledamot, Anna Frick ledamot

 

 

Har du en idé om ett samarbete, en fråga eller vill du veta mer om War Childs arbete i världen? Välkommen att kontakta oss. Fyll i formuläret nedan så återkommer vi.

  • * obligatoriska fält
  •  
Laddar..